Modny salon w dwóch odsłonach cenowych

1

Niektóre wnętrza zachwycają nas niezależnie od tego, ile kosztowały ich poszczególne elementy. Jednak jeśli chcemy przenieść je w swoje cztery kąty – okazuje się, że nie zawsze możemy sobie pozwolić na każdy z elementów danego wystroju. Wtedy z pomocą przychodzą Okazje.info – możliwość porównania cen, ale także znalezienia nieco tańszych, aczkolwiek podobnych alternatyw – to opcja, która pozwala nam wyszukać różne produkty za odmienne ceny.

Salon w podwójnej odsłonie

W poniższym zestawieniu produkty różnią się od siebie nie tylko jakościowo, ale również i pod kątem wyglądu. Jednakże pozwalają one stworzyć dość zbliżoną stylizację, w podobnym klimacie, nawiązującym do jednego z najmodniejszych ostatnio trendów – stylu skandynawskiego. Zbliżone są do siebie przede wszystkim zegary oraz regały – które różni także duża różnica cenowa. Lampa zarówno z droższego, jak i tańszego zestawienia wykonana jest w industrialnym stylu. Pierwsza z nich – produkt marki Elstead to chromowany, metalowy model osłonięty od spodu szkłem. Druga propozycja firmy Markslojd to szklany produkt z elementami mosiądzu. Obie lampy zdecydowanie różnią się od siebie sposobem wykonania, wykorzystanymi materiałami, a także stylistyką, jednak różnica cen (niemalże 800 zł)  pozwala na dopasowanie modelu w zależności od naszych preferencji i możliwości.

14670780_1281530815204480_5351272079213697433_n

Wersja tańsza:
Zegar Galeria Limonka.pl >>http://bit.ly/2ew6O4j<<
Poduszka home&you >>http://bit.ly/2embvQi<<
Regał Dedekor.pl >>http://bit.ly/2dCUpOb<<
Lampa Tomix Lighting >>http://bit.ly/2enCqJP<<
Ława ErgoExpert >>http://bit.ly/2e4ec8J<<
Sofa sfmeble.pl >>http://bit.ly/2eUX3kc<<

Wersja droższa:
Zegar Galeria Limonka.pl >>http://bit.ly/2eUUwql<<
Poduszka Mango.pl >>http://bit.ly/2emPCmZ<<
Regał sfmeble.pl >>http://bit.ly/2emPtQs<<
Lampa Polskie Lampy >>http://bit.ly/2ebi3EJ<<
Ława Dedekor.pl >>http://bit.ly/2eK9zE5<<
Sofa sfmeble.pl >>http://bit.ly/2dswM7S<<

Korzystając z powyższego porównania cen zaoszczędzić można ponad 5.000 zł, uzyskując podobną stylizację. Wszystko zależy jednak od naszych możliwości oraz tego, na co stawiamy – cenę, materiały czy jakość. Jednocześnie warto pamiętać, że nie zawsze tańsze znaczy gorszej jakości.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Dyskusja1 komentarz

Odpowiedz