Awangarda na podłodze, czyli białe panele

Panele podłogowe i parkiety to jedno z częściej spotykanych rozwiązań dla podłogi w naszych mieszkaniach. Ładnie się prezentują, szybko czyszczą, długo pozostają w bardzo dobrym stanie. Naprzeciw tym zaletom staje jeden poważny zarzut: przeciętność. Jest jednak na to rada. Nie każda podłoga musi przypominać podobną strukturę dębu czy jesionu. Pamiętajmy, że mamy do dyspozycji kolor, którym warto się bawić na wszelkie możliwe sposoby.

Źródło: buduj.com.pl

Panele podłogowe Varilla Bianco z kolekcji Life marki Classen

Ekstrawagancja i awangarda

Białe panele nie należą do rozwiązań typowych. To ich pierwszy atut, choć również bolączka klientów, którzy muszą ich poszukiwać bardziej intensywnie niż tradycyjnych rozwiązań. Rzadko spotykane, a zatem elitarne białe panele niosą ze sobą element awangardy i ekstrawagancji.

Parador Biel Monochromatyczna

Parador Dąb Patyna Biały 2V

Przestronność

Elegancka biel może też znacząco powiększyć pomieszczenie. Bez obaw – zrobi to tylko dzięki optycznym właściwościom barwy 😉 W ten sposób uzyskamy większe wrażenie przestronności, a także jasności pokoju.

Parador Painted White

Egger Woodstock white

Dodatki i kontrasty

Jeśli w którymś z pomieszczeń naszego domu znajduje się biała podłoga, stoi przed nami ogromne pole do popisu, by ożywić wnętrze żywymi lub kontrastowymi dodatkami. Pomysłów jest od groma! Od czerwonej lampy począwszy, a na czarnej welurowej tapecie skończywszy.

AS CREATION CABARET 1303-10 Lampa stojąca Medusa Honey

Takie zestawienie z pewnością uczyni nasze wnętrze niebanalnym. Aby przejrzeć więcej białych propozycji podłogowych, zajrzyjcie do kategorii Panele podłogowe i parkiety. Jeśli natomiast poszukujecie ciekawych dekoracji do kontrastowych zestawień, z pewnością natkniecie się na coś w dziale Wystrój wnętrz.

Awangarda na podłodze, czyli białe panele
0 głosów, 0.00 - średnia ocena (wynik - 0%)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *