Jadalnia w dwóch odsłonach cenowych

0

Są niektóre takie wnętrza, które chcemy przenieść do swojego domu. Jednak czasem zdarza się, że konkretna aranżacja może zrujnować nasz budżet. Wtedy możemy skorzystać z nieco tańszych produktów, które najczęściej są bardzo podobne, jednak wykonane z zupełnie innych materiałów. W ten sposób stworzymy podobne wnętrze za dużo mniejsze pieniądze! Są też osoby, które przede wszystkim cenią sobie jakość produktów, konkretne materiały i są skłonne zapłacić za nie więcej, by otrzymać dokładnie to, czego oczekują.

Skandynawska jadalnia w dwóch odsłonach cenowych

Styl skandynawski jest obecnie bardzo popularny, wiele osób dokonując remontu w swoim domu decyduje się właśnie na aranżacje nawiązujące do tych rozwiązań. Wnętrza w stylu scandi cechuje przede wszystkim minimalizm, wykorzystanie naturalnych materiałów wysokiej jakości, a także białe, szare i pastelowe kolory. Skandynawia bez wątpienia inspiruje, stąd też coraz więcej osób decyduje się na urządzenie jadalni właśnie w tym stylu. Zobacz naszą propozycję w dwóch odsłonach cenowych.

W DWÓCH ODSŁONACH CENOWYCH

Opcja droższa:
Lampa >>http://bit.ly/2c6ba0g<<
Stół >>http://bit.ly/2cBills<<
Talerz >>http://bit.ly/2ciCHBL<<
Krzesło >>http://bit.ly/2cCGp8I<<
Patera >>http://bit.ly/2cG3FzS<<

Opcja tańsza:
Lampa >>http://bit.ly/2c6c4d1<<
Stół >>http://bit.ly/2ct75UD<<
Talerz >>http://bit.ly/2cc7zAT<<
Krzesło >>http://bit.ly/2ckSHhh<<
Patera >>http://bit.ly/2cT4JDR<<

To, co wyróżnia obie stylizacje to nie tylko cena, ale również i jakość wykonania oraz materiały, z których zostały one wyprodukowane. Oba stoły: tańszy marki VidaXL oraz droższy SF Meble – nie różnią się tak bardzo od siebie. W obu przypadkach blat wykonano z płyty MDF, nogi zaś są drewniane. Podobnie jest w przypadku krzeseł – oba inspirowane są bauhausowskim stylem. Siedziska wykonane zostały z nowoczesnych tworzyw sztucznych, zaś sama konstrukcja jest drewniana.

Często o tym, co kupimy nie decyduje jedynie cena. Wybierając dany produkt zwracamy uwagę na detale, jakość wykonania, materiały, których użyto do ich wyprodukowania. To często od tego zależy nasz wybór!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Odpowiedz