Letni remont mieszkania – drobne zmiany niskim kosztem

0

Sezon wiosenno-letni to najlepszy okres, aby pomyśleć o remoncie swojego wnętrza. Nowe dodatki, stylowe renowacje czy niewielkie remonty – to właśnie coś, na co bez przeszkód możemy postawić. Wystarczy kilka prostych tricków, by odmienić swoje mieszkanie. Wcale nie wymaga to wiele pracy, jedyne, co potrzebujemy to skupić się na drobnostkach, jak nowa farba lub dodatki.

Odmień stare meble

Świetnym sposobem, by odmienić swoje wnętrze jest zmiana wyglądu mebli. Wystarczy np. biała farba do drewna, by nie do poznania zmienić wygląd tego, co od dawna stoi już w naszym domu. Biały kolor optycznie powiększa przestrzeń, sprawia, że dodajemy mu blasku. Dodatkowo taki kolor jest niezwykle uniwersalny i zawsze możemy go zmienić malując na inny kolor.

Pora na dodatki

Stylowe dodatki to coś, co znajdzie miejsce w każdym wnętrzu. Zawsze świetnie sprawdzą się kolorowe koce i narzuty, czyli prosty i niedrogi sposób, by odmienić np. swoją kanapę czy łóżko. Wystarczy zakryć zniszczony materiał i sprawić, że wszystko będzie wyglądało jak nowe. Dodatkowo sprawdzą się też zasłony – ocieplą wnętrze, nadadzą mu wyrazu, a dodatkowo będą pełniły funkcję ozdobną. Zasłonią również nadmierne słońce.

NISKIE CENY Firanka jednobarwna z obrębionym dołem (324285042)

Potrzebujesz większej zmiany? Stylowe oświetlenie, to to, co przyda się każdemu wnętrzu. Źródła światła warto rozmieścić w zaplanowany sposób. Rozjaśnimy dany pokój, a jednocześnie sprawimy, by wyglądało ono stylowo. Świetnie sprawdzą się też nowe obrazy i plakaty – to sposób, by pozbyć się pustej przestrzeni w domu.

Nowodvorski CANCUN I M 4417

Kilka prostych trików i bez trudu możemy odmienić wygląd naszego wnętrza. Niskie pomieszczenie zyska na jasności, a remont tego rodzaju możemy przeprowadzić praktycznie zawsze.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Odpowiedz