Nie wiesz co zrobić ze starym telewizorem? Oddaj go!

Zagracone strychy, garaże, komórki itp. to zmora niejednego Polaka. Cóż… nie zawsze nadarza się okazja, by wyrzucić wszystkie niepotrzebne rzeczy. Akcja firmy Sony umożliwi pozbyć się starych telewizorów wszystkim tym, którzy do tej pory mieli z tym problem.

Organizator akcji zadeklarował, że w dniach od 3 do 30 listopada br. odbierze od wszystkich chętnych stare telewizory i podda je utylizacji zgodnie z wymogami prawa. Dotychczasowi posiadacze starych lub zepsutych sprzętów RTV będą mogli się ich pozbyć w katowickim Silesia City Center. W zamian za każdy oddany odbiornik TV, klienci otrzymają specjalny kupon rabatowy na zakup nowego telewizora. Rabat to 10zł za 1cal przekątnej nowego odbiornika.

Każde oddanie starego lub zniszczonego i zakup nowego odbiornika wiąże się z otrzymaniem kuponu konkursowego. Wystarczy odgadnąć ile telewizorów zostało oddanych podczas akcji. Wskazówką ma być  informacja dotycząca wagi zebranego już sprzętu. W konkursie wygrać można wiele atrakcyjnych nagród w postaci sprzętu firmy Sony.

Oto nowiutkie, jedne z popularniejszych telewizorów na rynku:

Telewizor LG 42LH3000 Telewizor Sharp LC-32DH77E Telewizor SONY KDL-40V5500
Telewizor LG 42LH3000 Telewizor Sharp LC-32DH77E Telewizor SONY KDL-40V5500
Nie wiesz co zrobić ze starym telewizorem? Oddaj go!
0 głosów, 0.00 - średnia ocena (wynik - 0%)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *