Ogród, w którym możesz spędzać czas także wieczorem

0

Posiadacze ogrodów to wielcy farciarze – mają swoją własną przestrzeń, w której mogą spędzać czas będąc jednocześnie na świeżym powietrzu. Jednak wiele osób ma problem, gdy nadchodzi wieczór. Podczas, gdy latem robi się chłodno i przyjemnie, jednocześnie nastaje ciemność. Zamiast zainwestować w odpowiednie oświetlenie ogrodowe, często po prostu wracamy do pomieszczenia. Zupełnie niepotrzebnie! Klimatyczny nastrój w ogrodzie możemy stworzyć, jednocześnie nie wydając wiele.

Świetliste akcenty w ogrodzie

Jednym ze źródeł oświetlenia ogrodowego mogą być niedrogie lampiony. Są bardzo popularne, nie kosztują wiele, a świecą dzięki włożonym do środka świeczkom lub tea lightom. Podobnie znakomicie sprawdzą się również stojące lampy na naftę czy ropę.

ogród wieczorem
Fot. Pinterest.com

Jeśli mamy agregat bądź w pobliżu znajduje się możliwość poprowadzenia kabla z prądem – możemy zamontować lampy przenośne np. na drzewie. Sprawdzą się tutaj modele, które wystarczy podłączyć przy użyciu wtyczki. Dzięki temu możemy zawsze zwinąć kabel, zabrać przenośny żyrandol do domu, gdy np. zepsuje się pogoda.

ogród wieczorem
Fot. Pinterest.com

Podobnie możemy uczynić stosując lampki choinkowe czy popularne ostatnimi czasy i bezpieczne cotton balls. Nie nagrzewają się, więc możemy je wpleść także pomiędzy roślinność znajdującą się w naszym ogrodzie. Dodadzą uroku, stworzą romantyczny nastrój i pozwolą nam dłużej siedzieć na świeżym powietrzu, bez obaw o nastającą ciemność.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Odpowiedz