Pawilony ogrodowe, czyli stylowe meble w naszym ogrodzie

0

Pawilony ogrodowe w sezonie letnim sprzedają się jak ciepłe bułeczki. Każdy kto ma ogród, wie jak bardzo przydatny może być pawilon ogrodowy. Pawilon ogrodowy spełnia różnorakie funkcje począwszy od funkcji ozdobnej poprzez ochronną aż do wypoczynkowej. Bo przecież po to kupujemy pawilony ogrodowe, by spokojnie posiedzieć w naszym wypielęgnowanym ogrodzie z dala od komarów i innych natrętnych insektów. Świetnym przykładem jest Pawilon light khaki 1632, wyposażony w moskitierę, która uniemożliwia dostęp wszelkim insektom.

PAWILON light khaki 1632
PAWILON light khaki 1632

Komary i wiatr nie mają szans

Pawilony ogrodowe coraz częściej zrobione z bardzo wyszukanych materiałów, dzięki którym tego typu meble nadają nierzadko nowego wyrazu w naszym ogrodzie. Dobre jego rozplanowanie, w tym przemyślane usytuowanie pawilonu urozmaici naszą zieloną strefę, ale także zwiększy jej funkcjonalność. Dzisiejsze namioty ogrodowe, na ogół wodoszczelne, umożliwiają grillowanie na dworze nawet w mniej sprzyjających warunkach pogodowych. Solidnie wykonane konstrukcje oprą się nawet silnemu podmuchowi wiatru. Dodatkowo stelaż wykonany jest ze stali malowanej proszkowo lub też impregnowanego drewna. Takie wykonanie zapewni nam na długi czas spokojne użytkowanie.

PAWILOM light khaki 1634
PAWILON light khaki 1634

Elegancja Francja

Nowoczesne pawilony ogrodowe nie tylko mają być funkcjonalne, ale i mają się stylowo prezentować. Wielu projektantów tzw. stref zielonych w swych projektach jako podstawowy element, umieszcza właśnie wystylizowane pawilony. Może i jest to moda, ale za to bardzo funkcjonalna. Połączenie świetnego wyglądu jak i wysokiej ochrony przed latającymi natrętami zapewni mile spędzony czas w gronie najbliższych. Takie meble ogrodowe można instalować na utwardzonym podłożu, jak i na sypkim, miękkim gruncie. Aby pawilon przysłowiowo się nie rozjechał, stalowa konstrukcja wspierana jest przez śledzie wbite w grunt. Nawet takie duże pawilony jak Pawilon 3×6 namiot automat ścianki będzie stał stabilnie.

Pawilon ogrodowy stalowy 3x3m 1629
Pawilon ogrodowy stalowy 3x3m 1629

Warto wspomnieć o tym, że takie pawilony ogrodowe bardzo łatwo się montuje i demontuje. Dzięki czemu na okres zimowy bardzo szybko złożymy całą konstrukcję i schowamy ją, nie narażając na uszkodzenia wynikające ze znacznego spadku temperatury.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Odpowiedz