Razem przy świątecznym stole…

0

Wielkanoc to czas, który warto spędzić z rodziną. Podobnie, jak podczas Bożego Narodzenia – wspólnie zasiadamy do posiłku, rozkoszując się swoim towarzystwem. Dlatego ważna jest oprawa stołu, przy którym wszyscy razem się zgromadzimy. Zobacz, co możesz zrobić, by sprawić, że Twój wielkanocny obiad będzie odbywał się w znakomitej oprawie!

Przede wszystkim obrus

Czymś absolutnie oczywistym jest zastosowanie obrusa – zawsze musi wyglądać perfekcyjnie, być czysty i wyprasowany. Nie ma opcji, by położyć na stole pobrudzony materiał, z którego nie zeszła plama po ostatnim przyjęciu. Najlepszym rozwiązaniem jest nieskazitelnie biały obrus – zawsze prezentuje się elegancko i z klasą. Jeśli nie lubisz klasycznego rozwiązania zawsze możesz postawić na kolorowe nakrycie, które dopasujesz do zastawy stołowej czy swojego mieszkania. Najważniejsze jest, żeby wszystkie elementy ze sobą współgrały.

MESA Obrus OR/240 szary 110x160

Modna zastawa stołowa

Serwisy obiadowe to coś, co z reguły kupujemy bardzo rzadko. Służą nam latami, przy wielu okazjach i są niezastąpione. Jednak jak wiadomo – także i one mogą się stłuc, wyszczerbić czy po prostu znudzić. Zawsze dobrym rozwiązaniem jest kupno uniwersalnej zastawy, która nie wyjdzie nigdy z mody. To rozwiązanie uniwersalne, zawsze możemy dobrać do niej inne, kolorowe elementy, które będą świetnie kontrastować z tradycyjnym serwisem. Do tego koniecznie pamiętaj o tym, żeby talerze czy miski nie były wyszczerbione lub obtłuczone.

Ambition Serwis obiadowy LORDENE 63130

Dodatki na stół

Modny stół to nie tylko obrus czy zastawa. Postaw również na praktyczne dodatki, które dodadzą mu charakteru. Wybierz wielkanocne figury w kształcie zajączka lub kurki, które idealnie wpasują się w klimat. Oprócz tego może rozweselić biały obrus stosując bieżniki – świetna opcja, by zmienić wygląd stołu. Potrzebujesz czegoś nowego? Wybierz długie świeczniki, które prezentują się bardzo elegancko. Znakomicie komponować się będą z klasyczną zastawą – to rozwiązanie idealne!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Odpowiedz