Ścienne wyklejanki

0

Na przestrzeni ostatnich lat wiele się zmieniło w kwestii dekoracji wnętrz. Nie zaskakują już ostre, agresywne barwy, chrom w salonie ani czerń w sypialni. Coraz częściej dbamy o to, by przestrzeń odzwierciedlała charakter i upodobania mieszkańców. Oni sami chcą mieć jak największy wpływ na jej kształtowanie. Stąd moda na wszelkie produkty typu DIY (Do It Yourself) która obejmuje nie tylko meble, ale i dekoracje. Ciekawym i bardzo prostym sposobem na urozmaicenie wystroju stały się ostatnio naklejki. Umieszczamy je na ścianach, oknach, lustrach, lampach…Gdzie tylko przyjdzie ochota. Dla wszystkich – krótki kurs wyklejania i przewodnik po popularnych motywach ze sklepu Twoje wnętrze.

Wyklejony wystrój wnętrz

Naklejanie ozdobnych motywów jest niezwykle proste. Naklejki są fabrycznie zabezpieczone przed uszkodzeniem – znajdują się na tak zwanej folii transportowej. Od góry chroni je arkusz papieru, który trzeba oderwać przed przyklejeniem na ścianę. Konieczne jest wybranie odpowiedniego miejsca i oznaczenie go. Wystarczy wyznaczyć na ścianie kilka punktów ołówkiem, tak, by równo przykleić wzór. Jeśli chcemy ozdobić okno, jego powierzchnia powinna być umyta i wytarta do sucha.

Do przygotowanej powierzchni przykładamy wzór. Trzeba go dokładnie i mocno docisnąć, dbając o to, by motyw przykleił się równo i bez „załamań”. Na koniec czeka nas tylko zerwanie folii transportowej. Robimy to ostrożnie i powoli, ciągnąc odklejaną część w dół (będzie łatwiej). Efektami swojej pracy możemy się cieszyć od razu po jej zakończeniu. Nic nie dosycha i nie rozmazuje się 😉

Wielkość naklejki możemy dopasować do swoich potrzeb, rozmiarów i kolorów jest mnóstwo. Naklejkami można ozdabiać niemalże wszystko – ściany, okna (nie zaszkodzi im mycie!), lampy, drzwi, a nawet – naczynia. Możemy wybierać spośród bogatej palety kolorów. Bogata tematyka pozwoli nam ozdobić pokój dziecka naklejką dinozaura czy własną sypialnię naklejką Bono lub Marilyn Monroe. To bardzo szybki sposób na odświeżenie mieszkania i zmianę wystroju.

Naklejki dekoracyjne w sklepie Twoje Wnętrze

Ozdobne naklejki o różnych kształtach i kolorach znajdziecie w sklepie Twoje Wnętrze. Spośród wielu wzorów można wyłonić kilka wiodących kategorii:

Motywy roślinne

Naklejka Flora
Naklejka Flora
Naklejka Flora 79
Naklejka Flora 79

Motywy zwierzęce

Naklejka Kotki
Naklejka: Motyl
Naklejka: Motyl

Ornamenty

Naklejka barok
Naklejka barok
Naklejka ornament 6
Naklejka ornament 6

Motywy abstrakcyjne

Naklejka abstrakcja 4
Naklejka abstrakcja 4
Naklejka abstrakcja 2
Naklejka abstrakcja 2

Jeśli chcecie poznać więcej propozycji naklejek, zapraszamy do odwiedzenia działów: wystrój wnętrz i dekoracja.

Na zakończenie przedstawiam wyjątkowo optymistyczną wersję naklejki – trochę uśmiechu dla wszystkich, którzy nie znoszą porannego wstawania 🙂

Naklejka dobry dzień
Naklejka dobry dzień
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Odpowiedz