Serwisy obiadowe – elegancki prezent ślubny

2

Serwisy obiadowe to idealny prezent ślubny. Należą do rzeczy, których „nigdy za dużo”, są bardzo bezpieczne, bo zawsze można zdecydować się na klasykę. Jednocześnie to podarunek zarówno elegancki jak i praktyczny. Chcesz jak najlepiej trafić w gust pary młodej? Serwisy obiadowe występują w tylu stylach i kolorach, że nie będziesz mieć z tym żadnych problemów.

Serwisy obiadowe - elegancki prezent ślubny

Serwisy tradycyjne

Najczęściej białe, ale nie jest to regułą. Jasne barwy, ewentualnie kolorowa, delikatna obwódka wokół krawędzi naczyń. Czasem bardzo delikatny wzór kwiatowy lub graficzny. Dzięki temu porcelana, choć elegancka, nie jest nudna, ani pozbawiona indywidualności. Wersja klasyczna jest skierowana do par, które cenią tradycję, prostotę i naturalność. To także dobry wybór, kiedy nie mamy pewności, jaki styl najbardziej lubią nowożeńcy. Klasyka z reguły sprawdza się najlepiej.

Serwisy obiadowe „na bogato”

Fanom niebanalnych przedmiotów i pomysłów z pewnością spodobają się bardzo ozdobne serwisy „z duszą”. Barokowe zdobienia mogą przybierać różne formy – od szerokich, pozłacanych szlaków po kwiatowe,albo ażurowe wzory zamieszczane na brzegu talerza. Tak wymyślne zdobienia kontrastują często z bardzo prostą, geometryczna formą, co pozwala uzyskać jeszcze lepszy efekt.

Minimalistyczne serwisy obiadowe

Prostota często sprawdza się najlepiej. A jednocześnie wcale nie musimy jej kojarzyć z klasyką. Proste formy, geometryczne kształty, ostro ścięte brzegi – takie serwisy są nie tylko modne, ale też wspaniale ozdabiają kuchnię. Skromne, ale oryginalne dodadzą uroku każdemu wnętrzu.

Serwisy bardziej kolorowe

A może coś wesołego? Intensywny, wyrazisty kolor doda energii, poprawi humor i pozwoli podkreślić osobowość mieszkańców domu. Jeśli młoda para jest pełna energii, zawsze uśmiechnięta i nieco zakręcona, kolorowe serwisy obiadowe powinny im sie spodobać. Uwaga! Warto wcześniej zorientować się, jak nowożeńcy urządzili/planują urządzić mieszkanie, żeby wstrzelić się z kolorem w ich gust.

Więcej propozycji znajdziesz w kategorii – serwisy obiadowe. A jeśli szukasz pomysłu na podarunek dla młodej pary, zajrzyj na naszą stronę – prezenty ślubne. Czekają propozycje dla par aktywnych, romantycznych czy z technologią za pan brat 🙂

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Dyskusja2 komentarze

Odpowiedz