Stwórz walentynkowy klimat w swoim domu!

0

14 lutego – czyli święto Zakochanych. Co roku zakochani gromadzą się, by świętować swoją miłość. Tego dnia warto zaskoczyć swoją drugą połowę i zaplanować coś naprawdę niesamowitego – najlepiej zorganizować niezapomniany wieczór tylko we dwoje. W Walentynki w restauracjach, kawiarniach czy kinach panuje spory ścisk, dlatego doskonałym pomysłem będzie zaaranżowanie romantycznego wieczoru w zaciszu własnego domu. Jak urządzić Walentynki we własnym mieszkaniu?

Postaw na miłosny klimat

Przede wszystkim warto postawić na kolor – skoro króluje miłość, niech będzie też wszechobecna czerwień! Postaw na akcenty w tym kolorze, by zyskać romantyczny nastrój w swoim mieszkaniu. Przygaś światło w domu, rozstaw tam, gdzie to możliwe świece, a następnie stwórz niesamowitą atmosferę! Zapachowe dodatkowo wprowadzą do mieszkania niesamowity aromat.

walentynki_1-zrodlo

Doskonałą opcją będzie również rozpalenie kominka. Rozstawiając dookoła duże poduchy, wygodne pufy i miękkie fotele – jeśli nie ma opcji, by rozstawić je w salonie – warto ozdobić nasze kanapy. Duże, przytulne poduchy, ozdobne elementy, koce i narzuty – to wszystko wprowadzi nas w odpowiedni nastrój.

Dodatki, które czynią cuda

Zwróćmy także uwagę na romantyczne akcenty – dodatki z napisem LOVE, dekoracyjne figurki czy zegary w kształcie serca. Dopełnieniem będą też wszechobecne kwiaty, płatki róż rozsypane na stole czy podłodze. Ogólnie walentynki to znakomita okazja, by spędzić czas z bliską osobą. Dlatego, jeśli nie mamy innych planów na wieczór – zasiądźmy razem w salonie i rozkoszujmy się romantyczną atmosferą!

Po więcej inspiracji warto zajrzeć na stronę Okazje.info: http://www.okazje.info.pl/lf/dom-i-ogrod/plakat-obraz-red-love.html

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Odpowiedz