Świąteczna jadalnia w dwóch odsłonach cenowych

0

Święta to czas, w którym wspólnie gromadzimy się przy rodzinnym stole. Jednak to także okres dużych wydatków oraz zaciskania pasa od nowego roku. Jest jednak alternatywa – możemy stworzyć magiczne, klimatyczne święta wcale nie wydając tak dużo, jak pierwotnie zakładaliśmy. Wystarczy jedynie skorzystać z porównywarki cen, dzięki której znajdziecie zbliżone do siebie produkty po atrakcyjnych i przede wszystkim bardzo konkurencyjnych cenach. Tym razem czas na odsłonę cenową dwóch świątecznych jadalni, gdzie przy jednym stole mogą spotkać się absolutnie wszyscy.

Jadalnia w dwóch odsłonach cenowych

Zestawienie składa się z porównania zbliżonych do siebie produktów, w tym: stołu, krzesła, świątecznej choinki oraz dodatkowych ozdób bożonarodzeniowych. Pomiędzy wersjami różnica cen wynosi aż 3000 zł, dlatego warto przyjrzeć mu się bliżej.

W DWÓCH ODSŁONACH CENOWYCH (1)

Droższe zestawienie:
Choinka >>http://bit.ly/2gHucO9<<
Domek Bożonarodzeniowy >>http://bit.ly/2ggnjm8<<
Konik na biegunach >>http://bit.ly/2gNQwIP<<
Zastawa stołowa >>http://bit.ly/2ggmxWm<<
Świeca >>http://bit.ly/2fO2YbP<<
Wieniec na stół >>http://bit.ly/2h1GzHV<<

Tańsza wersja:
Choinka >>http://bit.ly/2h1TzNV<<
Domek Bożonarodzeniowy >>http://bit.ly/2fZOQKV<<
Konik na biegunach >>http://bit.ly/2ggke5A<<
Zastawa stołowa >>http://bit.ly/2gU0QLt<<
Świeca >>http://bit.ly/2gNV2qG<<
Wieniec na stół >>http://bit.ly/2gU7hhM<<

Dwie odsłony cenowe to okazja do przyjrzenia się dość podobnym produktom. W obu zestawieniach znajdziemy urocze, świąteczne choinki ozdobione szyszkami. To element, którego podczas świąt nie może zabraknąć w żadnym domu. Oprócz tego znajdziemy także porównanie cen dwóch zbliżonych do siebie wyglądem, prostych stołów drewnianych, których różnica cen wynosi aż 2000 zł. Wszystko dlatego, że każdy z nich został wykonany przez innego producenta oraz z innego materiału. Droższy stół został w całości wykonany z drewna dębowego, dlatego posłuży nam przez wiele lat. Dzięki temu, że stół cechuje niesamowita prostota wykonania, znakomicie sprawdzi się w wielu aranżacjach. Tańszy stół to propozycja dla osób, które pragną ciekawego wyglądu mebla oraz dobrej jakości, lecz za niższą cenę. Wszystko dlatego, że ten model posiada blat wykonany z płyty laminowanej, nie zaś w pełni drewnianej. Zdecydowanie przekłada się to na cenę produktu. Podobnie w przypadku krzeseł – tutaj także kwestia cen rozgrywa się w zależności od tego, jaki materiał został użyty do ich obicia. Droższy model marki Kare Design wykonany jest z wysokiej jakości skóry, cechuje go prosty i klasyczny kształt. Tańsza wersja to propozycja VidaXL – czyli dwa duże krzesła do jadalni, wykonane z wygodnej skóry ekologicznej.

Jak widać, zaoszczędzić można wybierając produkty zbliżone do siebie wyglądem, jednak wykonane z zupełnie innych materiałów. To, na co się zdecydujemy zależy tak naprawdę od naszych własnych preferencji oraz tego, co nam się podoba.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Odpowiedz