Telewizory plazmowe Bang&Olufsen – 103 cale ekranu

100 000 euro (około 460 tysięcy zł). Tyle ma kosztować 103-calowy telewizor plazmowy duńskiej firmy Bang&Olufsen. Wyróżnikiem modelu, poza gigantycznym rozmiarem, ma być specjalnie zaprojektowana zautomatyzowana podstawa.

Telewizory plazmowe Bang&Olufsen - 103 cale ekranu

foto: www.engadget.pl

Beovision 4-103, bo tak nazywa się plazmowe cacko, to oczywiście model Full HD. Jest wyposażony w technologię VisionClear, która dostosowuje kolory i jasność do panujących w pokoju warunków oświetleniowych, oraz w autorskie systemy: B&O BeoSystem 3 i pozwalający na zarządzanie muzyką BeoSound 5. Automatyczna kalibracja parametrów obrazu (co 120 godzin) zapewnia wzorcowe odtwarzanie sygnału.

Zautomatyzowana podstawa umożliwia ustawianie pozycji urządzenia zgodnie z preferencjami użytkownika. Po włączeniu telewizora, podstawa unosi panel, odsłaniając wbudowane głośniki. Sterowanie odbywa sie za pomocą pilota zdalnego sterowania, wyposażonego dodatkowo w dotykowy ekran.

Zamówienia na Beovision 4-103 można składać już dziś. W sprzedaży model znajdzie się w lipcu 2009 roku, jednak jego cena może odstraszyć wielu kinomaniaków. Na serwisie YouTube możecie obejrzeć krótki spot BeoVision 4-103. Jeśli nie chcecie czekać do lipca, zapraszamy do porównań cen w kategorii: telewizory plazmowe, oraz telewizory LCD. Wielkość nie będzie może tak spektakularna, ale cena na pewno niższa 😉

Telewizory plazmowe Bang&Olufsen – 103 cale ekranu
0 głosów, 0.00 - średnia ocena (wynik - 0%)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *