Trendy 2017: postaw na złote akcenty!

0

Złoto kojarzy się z elegancją, a jednocześnie klasyką – choć w zbyt dużej ilości może prezentować się kiczowato. Jednak w formie subtelnych dodatków i akcentów prezentuje się naprawdę ciekawie. Warto postawić na złote elementy – wazony, osłonki na doniczki, czy nawet złote elementy w kuchni, w postaci talerzy, sztućców czy akcesoriów kuchennych. Odkryj trend 2017 roku – złoto w mieszkaniu!

Dwa odcienie złota

W tym sezonie królują przede dwa odcienie złota:

  • tradycyjne, żółte w wydaniu absolutnie klasycznym. Doskonale komponuje się jako dodatek, ale też element wiodący w mieszkaniu. Pięknie wygląda w połączeniu z bielą, ale także i innymi kolorami.
  • różowe złoto – znakomicie komponujące się z wieloma innymi kolorami, tworzyć będzie niesamowitą aranżację w każdym miejscu. Świetnie wygląda w połączeniu z szarością, pastelami oraz brązem.

Miejsce do pracy

Złoto w wykończeniu wnętrz jest bardzo modne i pięknie się prezentuje np. w skandynawskim wnętrzu. Złoto można zastosować w formie dodatków chociażby w miejscu naszej pracy. Białe biurko i krzesło, a do tego piękne, żółte produkty. Postaw na złotą lampkę na biurko, zegar, a nawet i złoty komputer! Całość będzie prezentować się naprawdę znakomicie, jeśli zawiesimy też ramki na ścianie w dokładnie tym samym kolorze.

Różowe złoto w połączeniu

Różowe złoto to także hit 2017 – przepięknie się komponuje, np. w dodatku z rzeczami miedzianymi, określanymi jako cooper. Pięknie ten kolor prezentuje się jako okucia, które dodadzą wszelkim meblom eleganckiego wyrazu. Oprócz tego warto połączyć je np. z pastelową miętą – dzięki temu w kuchni stworzymy niesamowity wystrój wnętrza.

Jak zastosować różowe złoto w salonie? Najlepiej połączyć je z innym kolorem. W tym wypadku doskonale pasować będzie szarość – w każdym wydaniu, zarówno jasnym odcieniu, jak i ciemnym. Różowe złoto warto zastosować po prostu jako dominujący dodatek, w postaci lamp, doniczek, osłonek, a nawet i stołu!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Odpowiedz