Wanna z parawanem – optymalne rozwiązanie

0

Urządzając łazienkę bardzo często mamy dylemat, na co się zdecydować: na wannę, czy może na prysznic? To pytanie zadaje sobie zapewne większość z nas…

Aquaform Novum 7 parawan nawannowy

Przyjemnie jest wieczorem położyć się w wannie i wziąć relaksującą kąpiel w towarzystwie zapalonych świec i unoszących się zapachów olejków… Ale równie miło jest w upalny dzień wziąć chłodny prysznic, który nas orzeźwi i postawi do pionu.
Chciałoby się mieć wszystko naraz, ale nie zawsze dysponujemy na tyle dużą łazienką, aby pogodzić te dwie rzeczy. W takiej sytuacji doskonałym rozwiązaniem jest wanna z parawanem.

Ravak Rosa II L/P 160×105

Co wybrać?

Najbardziej optymalnym rozwiązaniem są parawany uniwersalne, które można zainstalować na wannie o dowolnych wymiarach. Najczęściej parawany takie wykonane są z hartowanego szkła (gładkiego lub z fakturą) albo z przezroczystego tworzywa sztucznego. Mogą być one montowane na stałe do wanny i ściany (najwęższe) lub wieloelementowe, składane – złożone z od 2 do nawet 7 części. Szerokość parawanów może wynosić od 70 do 160 cm, a ich wysokość to zazwyczaj 160 cm.

Inną opcją są wanny zintegrowane z parawanami nawannowymi, które poza swoją praktycznością, są też niezwykle dekoracyjne, np. fragment wanny, na którym jest zamontowany parawan, jest przeszklony do podłogi i zaokrąglony.

Ostatnią propozycja to wanny w zestawie z kabinami prysznicowymi – z reguły występują z pełnym wyposażeniem, tak samo jak w typowych kabinach z panelem prysznicowym.

Przykładowy parawan nawannowy:

Aquaforma Parawan Modern 04010

Jeśli planujesz w swej łazience wannę z parawnem zajrzyj na stronę: parawany nawannowe.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Odpowiedz