Wyposażenie kuchni pełne uczuć

0

Przed walentynkami wszystkie wystawy pokrywają się stosami czerwonych serduszek i fruwających amorków. Słowem – dekoracjami niezbyt subtelnymi, a przy tym – z racji zakresu zjawiska- irytującymi. Jeśli chcesz stworzyć romantyczną atmosferę w domu, nie musisz się uciekać do równie dosłownych metod. Z powodzeniem możesz znaleźć dekoracje, wyposażenie kuchnie, czy elementy wystroju w sam raz dla zakochanych.

źródło: redinspires.com

Gotowanie i pieczenie

Przez żołądek do serca – mawiały nasze babcie. Prawdziwość tego stwierdzenia można łatwo zweryfikować. Romantyczna, własnoręcznie przygotowana kolacja dla dwojga to świetny pomysł na walentynkowy prezent.
Na deser najlepiej podać czekoladowe ciasto (czekolada to afrodyzjak!). Chcesz swoje uczucia wyrazić bardziej? Podaj coś słodkiego w słodkiej formie.

Foremki – serca do tart – 2szt
Forma do ciasta w kształcie serca FISSLER Patisserie – śr. 25 cm
Cuisipro – Foremki do ciastek

Oczywiście afrodyzjaki to nie tylko słodycze, ale także alkoholowe drinki i koktajle. Także tutaj można wprowadzić nieco romantyzmu i schłodzić je kostkami lodu w kształcie serduszek. Wystarczy zaopatrzyć się w woreczki do lodu serduszka, dodać do wody nieco soku malinowego lub barwnika i gotowe.

Kawa dla dwojga

Ekspres Saeco Primea Touch Plus

Wiele osób ceni sobie spokojne chwile spędzone z bliskimi przy filiżance pysznej kawy. Także dla tej, pozornie prozaicznej, chwili można przygotować romantyczną oprawę. Walentynkowym prezentem może być zestaw dwóch filiżanek w walentynkowym pudełku, możemy tez wybrać prosty i stylowy zestaw filiżanek ozdobiony „kochającym” motywem. Coś bardziej subtelnego? Codzienne cappucino z podwójną pianką ozdobioną serduszkiem z czekolady. Jak to zrobić? Wystarczy kupić wzornik do cappucino w odpowiednim kształcie (np. Wzornik do cappucino BLOMUS 63137). Uwaga! To raczej pomysł na wprowadzanie romantyzmu do codzienności niż na gorący prezent walentynkowy. No i oczywiście – ekspres do kawy, by móc nią uraczyć drugą osobę.

Sagaform – Filiżanki do espresso lub grzanego wina 4 szt. CAFE
Para kubków w sercu z kolekcji „Garść owoców”

Wystrój wnętrz z motywem przewodnim

Ozdobionych walentynkowymi motywami mebli, akcesoriów i dekoracji można znaleźć mnóstwo – zarówno tych mniej jak i bardziej subtelnych. Jeśli druga połówka ma poczucie humoru, a do tego ciągle się gdzieś spóźnia, można podarować jej śmieszny zegar lub budzik z motywem serca.Jeśli ktoś nie zawraca sobie głowy subtelnością i lubi wyrażać swoje uczucia dosłownie, spodoba mu się fotel o znaczącej nazwie Loving.

Zegar ścienny Loving you 8030
BUDZIK Z DZWONKAMI DOME/RED
BUDZIK Z DZWONKAMI DOME/RED
Fotel Loving z ekoskóry

Niezależnie od tego, jak wyrażasz uczucia, na pewno wśród bogatej oferty sklepów znajdziesz coś dla swojej walentynki, albo po prostu – drobiazg, który uprzyjemni wspólne chwile. Zapraszamy do poszukiwań prezentów walentynkowych na naszej stronie Walentynki, oraz do poszukiwań oryginalnych podarków w działach: wyposażenie kuchni, wystrój wnętrz i dekoracja.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Odpowiedz